Проекти та події

13.05.2020р. відбулася Міжнародна публічна експертна дискусія до Дня Європи. Її організаторами  виступили: НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій,  Департамент комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації та Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії.

13 травня 2020 р. о 14:00 -16:00 Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Департамент комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації, Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії проведуть міжнародну публічну експертну онлайн дискусію до Дня Європи «Європейський поступ України: проблеми, очікування та подальші перспективи».

"Політизація пандемічності: чинники та можливі наслідки"

Експертна онлайн дискусія

Вівторок
14 квітня, 2020
14:00-15:20

         Серед колишніх соціалістичних країн Східної Європи Польщу вважають одним із добрих прикладів здійснених суспільно-політичних трансформацій. Польські успіхи не означають, що нині ця країна немає певних проблем, які вимагають свого вирішення. Проте для України польський досвід є дуже важливим, а в багатьох аспектах – навіть взірцевим.

          Цілком доброю традицією є те, що українські та польські дослідники взаємно запрошують науковців на власні наукові заходи, зокрема конференції. Не став винятком і захід, що відбувся 12 – 13 грудня 2019 р. у місті Наленчув  поблизу Любліна. Тут успішно працювала Всепольська наукова конференція «30 років системної трансформації в Польщі». Її організаторами виступили Варшавський університет, Люблінський університет імені Марії Склодовської-Кюрі, Університет  у Бєлостоку та інші наукові центри.

У вівторок, 10 грудня 2019 р., науковці та експерти з України, Молдови, Польщі та Румунії в Зеленій Залі ЧНУ імені Юрія Федьковича  обговорювали проблеми європейського майбутнього нашої держави під час ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Європейська інтеграція України в час нових викликів та загроз».

Організаторами конференції виступили Науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень разом із Чернівецькою обласною державною адміністрацією, кафедра політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, за участю Національного інституту стратегічних досліджень.

Page 1 of 21

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 October 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 October 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 November 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна