Проекти та події

В умовах триваючої війни та багатьох все ще невирішених питань реформування публічного управління одним із пріоритетних завдань, що стоять сьогодні перед усіма нами, є просування та захист інтересів України на всіх рівнях. Цьогоріч представництво інтересів України у важливому експертному органі Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи повторно було надано професору Анатолію Круглашову, зав. кафедри політології та державного управління, директору НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У червні прийшло повідомлення про його повторне обрання членом Групи незалежних експертів з Європейської Хартії місцевого самоврядування (останній міжнародно-правовий акт справедливо називають Конституцією місцевого та регіонального  самоврядування Європи).       

Два дні, 6 – 7 липня 2023 р. тривав у Чернівцях Бізнес – форум Україна-Румунія- Молдова, на якому обговорювалися важливі питання трьохсторонньої співпраці та ініціативи щодо її посилення. В рамках форуму Чернівецька обласна рада та НДІ європейської інтеграції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (ГДІ ЄІРД) провели круглий стіл на тему «Транскордонне співробітництво наукових і освітніх закладів України, Румунії та Республіки Молдова» в Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Захід модерували його співорганізатори - перший заступник голови Чернівецької обласної Ради доцент Микола Гуйтор і директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ ім. Ю. Федьковича професор Анатолій Круглашов.

Співпраця в рамках трикутника Україна-Молдова-Румунія має важливе для нашої держави та суспільства значення. Особливу роль покликані тут відгравати освітні і наукові заклади. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича зробив і продовжує робити чимало для розвитку цього співробітництва.

Нещодавно у нашого університету з’явився новий партнер за програмою Еразмус +. Ним став динамічний та авторитетний Гданський університет.

Питання стійкості України, її перемоги та шляху до ЄС хвилюють і наших друзів та партнерів. Тому наприкінці травня цього року у Вроцлавському університеті – партнері  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася міжнародна Літня школа «Україна на шляху до Європи».

Page 1 of 36

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 October 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 October 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 November 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна