Хвилі криз, які нахлинули на Україну та Європу, пандемія Ковіду суттєво пригальмували транскордонне співробітництво держав-сусідок. В цих умовах не лише політикам та управлінцям, але й експертам і науковцям необхідно поєднувати свої зусилля, щоб шукати вихід із проблемних ситуацій в співпраці держав-партнерів. Одним із триваючих форматів вивчення стану та можливостей такої співпраці стала реалізація проекту реалізація проєкту «Стимулювання місцевого економічного зростання у прикордонних регіонах у процесі європейської інтеграції: кращі практики країн Східного партнерства» (№ 599948-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-SUPPA): результати та виклики» (керівник проекту д.е.н. Х. Притула - завідувач сектору транскордонного співробітництва ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України»).

Четвер, 07 жовтня 2021 04:41

Повага, яка надихає

7 жовтня 2021 року наш університет урочисто відзначив свій день народження. Вік цілком працездатний, як це підтверджують досягнення наших викладачів та науковців. Серед відзначених цього року на урочистостях за високі досягнення у своїй праці та вагомий особистий внесок у розвиток університету ми раді привітати нашу Колегу – доктора політичних наук, професора Наталію Ротар – заступника директора НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень з наукової роботи.

Чверть сторіччя активно й творчо працює задля формування професійних компетенцій кваліфікованих державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування «Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій».  Цю ювілейну дату урочисто відзначили працівники Центру на чолі з його директором – кандидатом наук із державного управління Миколою Васильовичем Ярмистим.

 

 

У п’ятницю, 25 червня, відбувся онлайн вебінар «Минуле, сьогодення та майбутнє польсько-українських відносин в контексті суб’єктності Центральної Європи», організований Центром Східної Європи Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (УМКС) (директор - професор Валентин Балюк) у Любліні та НДІ європейської інтеграції і регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича разом із іншими партнерами.

Експертний діалог щодо польсько-українських стосунків

          25 червня 2021 відбудеться вебінар  «Минуле, сьогодення та майбутнє польсько-українських відносин в контексті суб’єктності Центральної Європи», який проводиться Центром Східної Європи Університету імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (директор – професор Валентин Балюк) та НДІ європейської інтеграції і регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича разом із іншими партнерами.

У вівторок, 18 травня відбулася онлайн конференція за міжнародної участі, організована спільно Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, Науково-дослідницьким інститутом Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (НДІЄІРД) та Департаментом комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації. У заході взяли участь науковці та практики з Республіки Молдова, України, Польщі та Румунії. Обговорювалися питання регіональної та європейської безпеки, виконання Угоди про Асоціацію України з ЄС, а також завдання і перспективи європеїзації публічного управління в Україні.

«Європейський поступ України: шляхи співпраці та інтеграції з Європейським Союзом». Онлайн конференція за міжнародної участі до Дня Європи.

Час проведення: 18.05.2020 р. 14.00 – 17.00

​​Зустріч на тему «Україна: шлях в Європу – дорога до свого майбутнього»
Лектор – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Анатолій Круглашов.
 

Сторінка 1 із 19

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна