Неділя, 06 серпня 2017 18:31

НАУКОВИЙ ЩОРІЧНИК “РЕГІОНАЛІЗМ ТА ІНТЕГРАЦІЯ”, ВИПУСК 2 Рекомендовані

Cover YBRIEIRS 2016

Вийшов друком другий випуск Щорічника «Регіоналізм та інтеграція» який містить наукові статті, аналітичні огляди та рецензії, які підсумовують окремі результати діяльності Науково-дослідницького інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, його наукові зв’язки, в тому числі міжнародні, та здійснювану ним проектну діяльність. Особлива увага приділена висвітленню питань національної, а також регіональної безпеки, розвитку процесів європейської інтеграції, регіональним вимірам політичних процесів тощо.

Окремий розділ Збірника наукових праць охоплює основні результати виконання в ЧНУ імені Юрія Федьковича проекту створення кафедри імені Жана Моне «Наближаючись до всебічних знань про європейську інтеграцію в Україні» (2011–2014 рр.). Також тут підбито попередні підсумки й розглянуто окремі проблемні аспекти реалізації наступного проекту в царині Європейських студій – ТЕМПУС «ІНОТЛЕС» (Інновації у вивченні та викладанні Європейських студій), який виконується НДІ ЄІРД і кафедрою політології та державного управління в Чернівецькому національному університеті з 2014 р.

Видання розраховане на науковців, експертів, практиків у царині європейської інтеграції, політичної регіоналістики, державного управління та місцевого самоврядування, студентів і аспірантів, які навчаються на відповідних спеціальностях, а також на інших зацікавлених цими питаннями читачів.

Завантажити 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна