Версія для друку
Вівторок, 22 квітня 2014 12:14

ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС ЗАПРОШУЄ ОБГОВОРИТИ ГОЛОВНІ ПИТАННЯ ВІДНОСИН МІЖ ЄС ТА УКРАЇНОЮ Рекомендовані

rieirs.org ukraine europe integration 1 600x428

24 квітня 2014 року о 10.00 у Чернівцях відбудеться круглий стіл на тему «Відносини між ЄС та Україною: політика, освіта, візи»Захід відбудеться у конференц-залі Науково-дослідницького інституту Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за адресою м. Чернівці, вул. Нагірна 7-а.

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує громадських активістів і журналістів, викладачів та студентів, експертів з європейської інтеграції, експертів-міжнародників та аналітиків, представників органів місцевого самоврядування та бізнесових кіл, обговорити найбільш актуальні питання, пов’язані з новим етапом співпраці з Європейським Союзом та процесом виконання положень Угоди про асоціацію.

Зокрема, експерти обговорять актуальні можливості та виклики для України, концепції співробітництва з ЄС, необхідні реформи для інтеграції з Європейським Союзом, також розглянуть умови та перспективи безвізового режиму з ЄС і основні європейські програми та ініціативи у сфері освіти і навчання для української молоді.

Усі охочі запрошуються на:

Що? Круглий стіл «Відносини між ЄС та Україною: політика, освіта, візи»

Коли?    24 квітня 2014 року (четвер) з 10:00 до 13:00

Де? м. Чернівці, Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень, вул. Нагірна 7-а.

Чому?                   Круглий стіл має на меті розглянути такі питання:

 • Відносини ЄС-Україна в контексті нинішньої соціально-політичної ситуації в Україні;
 • Асоціація «Україна-ЄС». Відбулося часткове підписання Угоди. Що далі?;
 • Аналіз та спростування міфів щодо Угоди про асоціацію;
 • Рух до безвізового режиму з ЄС: де є сьогодні Україна?;
 • Як Україна виконує реформи в контексті Плану дій з візової лібералізації Україна-ЄС?;
 • Навчання в Європі: які можливості мають українські студенти;
 • Ініціативи, які фінансує ЄС, в галузі освіти, стипендії та гранти для українських студентів, обміни між молодіжними організаціями України та Євросоюзу;
 • Поради роботи з інформацією, дотичною до європейської тематики.

Експерти семінару:

 • Володимир Єрмоленко, директор європейських проектів Інтерньюз-Україна та старший викладач НаУКМА, доктор політичних студій (EHESS, Париж);
 • Ірина Сушко, Керівник Громадської ініціативи «Європа без Бар’єрів»;
 • Ганна Базіло, Асистент проекту Twinning «Підтримка розвитку системи соціальних послуг», випускниця Маастрихтського університету та Коледжу Європи.

Круглий стіл проходить в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить по всій Україні. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Для детальної інформації та реєстрації на захід, будь ласка, звертайтесь до Ольги Сушицької, 067-243-63-55, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.