001 

   10 квітня цього року на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ імені Юрія Федьковича відбувся важливий захід. Здобувачі ОПП 052 Політологія (перший бакалаврський рівень) та ОНП «Політологія» (PhD), а також спеціальності 032 Історія та археологія ОП «Історія та археологія» взяли участь у публічній дискусії на тему «Інформаційно-психологічне протиборство: деструктивна пропаганда vs стратегічні комунікації». Запрошеним лектором стала Леся ФЕДОРЕНКО, речниця СБУ у Чернівецькій області, викладачка Національної академії СБУ, яку присутнім учасникам зустрічі представив зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень імені Юрія Федьковича проф. Анатолій Круглашов.

Субота, 06 квітня 2024 19:19

Дорога до НАТО

001

      4 квітня 2024 року у Блакитній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся Українсько-румунський круглий стіл «Українсько-румунське безпекове партнерство в контексті інтеграції України до НАТО», Поважний захід був присвячений 75-річчю утворення Північноатлантичного Альянсу та 20-річчя членства Румунії в НАТО. Крім нашого університету його співорганізаторами виступив Регіональний центр підвищення кваліфікації, Чернівецька обласна військова адміністрація, Чернівецька обласна рада та інші інституції.

001

     Короткостроковий семінар на тему «Інформаційна безпека та кібербезпека в органах влади» для посадових осіб 22 березня 2024 року провела в сесійній зали Чернівецької міської ради Наталія Нечаєва-Юрійчук, к.і.н., доцент кафедри політології та державного управління ЧНУ, наукова співробітниця НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень імені Юрія Федьковича.  Відкрив семінар Сергій Гакман, к.і.н., доцент, заступник директора Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації.

Вівторок, 26 березня 2024 12:54

Увага до Молдови

001

     Молдова стала однією з першою пострадянських держав, які зазнала на собі вплив і значення агресивної російської ретроімперської політики. Частина Молдови (РМ) фактично окупована російськими військами донині, які становлять  загрозу як РМ, так і Україні. Тому для українських політиків, суспільства в цілому та дослідників зокрема так важливо розуміти процеси у наших сусідів, адекватно протидіяти російським намаганням дестабілізувати РМ, а через неї створити додаткові проблеми для нас і Європи.

Понеділок, 25 березня 2024 12:50

Криза очевидна. Вихід треба знайти    

001

      15 березня у змішаному форматі відбулася наукова дискусія на тему «Криза партнерства Польщі та України чи брак стратегічної комунікації», організована Центром Східної Європи Університету імені Марії Склодовської-Кюрі в Любліні та Інститутом міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка в Києві. На ній учасники обговорення складної та болісної теми висловлювали свої погляди на причини та зміст кризових явищ у сучасних  польсько-українських стосунках, зокрема тих, які призвели до довготривалої  блокади спільного кордону польськими фермерами. Вони вносили свої пропозиції  щодо усунення не тільки наслідків, але й причин цих небезпечних і загрозливих явищ,  обмірковували шляхи  і засоби зміцнення  українсько-польського співробітництва та партнерства.

001

     Під такою назвою в Регіональному центрі підвищення кваліфікації 18 - 19 березня 2024 року відбувся короткостроковий семінар за дистанційною формою навчання для державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Його провів Анатолій Миколайович Круглашов – завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича, професор, доктор політичних наук.

П'ятниця, 15 березня 2024 10:05

Управління змінами

001

11 – 13 березня 2024 р. професор кафедри політології та державного управління Н. Ю. Ротар провела для слухачів Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації короткостроковий семінар на тему «Управління змінами та прийняття ефективних рішень». В обговоренні проблем формування механізму та моделей прийняття управлінських рішень у процесі управління стратегічними змінами, процедур і технологій управління змінами в публічному управлінні взяли участь державні службовці Чернівецької обласної військової (державної) адміністрації та райдержадміністрацій регіону категорії «Б» і посадові особи органів місцевого самоврядування IV–VI категорій.

Сторінка 1 із 33

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна