Версія для друку
П'ятниця, 14 жовтня 2011 21:48

“КРУГЛИЙ СТІЛ” З ПРОБЛЕМ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ Рекомендовані

rieirs.org ukraine europe integration

13 жовтня 2011 р. на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся “кргулий стіл” на тему “Участь регіональних органів виконавчої влади та інститутів місцевого самоврядування в процесах європейської інтеграції України: управлінські аспекти”.

Організаторами “круглого столу” виступили Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Науково-дослідницьким інститутом Європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ ім. Ю Федьковича за участі Управління державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області.

Присутні державні службовці, експерти, представники громадськості та ЗМІ обговорювали два оснвоних питання: 1) нормативно-правові основи забезпечення євроінтеграційного курсу України; 2) здобутки та завдання місцевих органів влади в реалізації стратегічного курсу Української держави.

З імпульсною доповіддю виступив завідувач кафедри політології та державного управління, директор НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, професор Анатолій Круглашов. Він зауважив, що безперечно здобутки у напрямку європейської інтеграції України є, але, на превеликий жаль, їх менше, ніж похибок і недоопрацювань на цьому шляху. Виступ проф. Круглашова надав імпульсу подальшому бурхливому обговоренню.

Наприкінці заходу всі його учасники зійшлися на тому, що стратегія європейської інтеграції України потребує створення більш чіткого механізму реалізації, як на центральному, так і регіональному рівнях, при чому особлива увага повинна бути приділена перейманню європейських цінностей.