Проекти та події

17 грудня 2020 р. за ініціативи і модерації директора НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича професора Анатолія Круглашова відбулась експертна дискусія «Білорусь пробуджується: витоки і наслідки протестів-2020».

        З 17 по 19 грудня 2020 року пройшов другий Форум громадянського суспільства «Україна-Румунія – 2200» в онлайн форматі. Він зібрав поважне коло експертів і практиків, які обговорювали порядок денний співробітництва обох країн в безпековій, політичній, економічній та соціально-культурній  сферах.

Науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень
Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
Буковинський політологічний центр
 
Запрошують на
Експертну дискусію 
 
«БІЛОРУСЬ ПРОБУДЖУЄТЬСЯ: ВИТОКИ І НАСЛІДКИ ПРОТЕСТІВ-2020»
 
 
Захід відбуватиметься у режимі онлайн,
 
17 грудня 2020 року,
Початок об 11:00
 
Для довідок звертатись до керівника Центру білорусистики, литуаністики та балтійських студій доцента Ігоря Степановича Недокуса за електронною адресою:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

1 грудня у нашому університеті відбулася ювілейна Х Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи». Організатори заходу свідомо обрали для її проведення день річниці референдуму 1 грудня 1991 року.  Цього року вона проходила у форматі онлайн. Її  співорганізатором від початку заснування наукового заходу виступає Науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень.

        Перехід університетів та наукових центрів світу на роботу в онлайн режимі породив чимало проблем для належного забезпечення навчального та наукового процесу в нових, непередбачуваних умовах. Не дивно, що пошуки вирішення цих проблем привертають увагу дослідників і викладачів із різних куточків світу.

Сторінка 1 із 23

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна