Проекти та події

25 - 26 жовтня 2018 р. в Ужгороді відбулась Осіння Академія НАТО «Виклики східному флангу Альянсу: просуваючи готовність та взаєморозуміння». Від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у заході взяли участь професор, доктор політичних наук – директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень, завідувач кафедри політології та державного управління Круглашов Анатолій Миколайович, а також студенти цієї ж кафедри Бурега Василь (спеціальність «політологія» та Юрчишин Ірина (спеціальність «публічне управління та адміністрування»).

24 – 25 вересня 2018 року уже всьоме гостинний Люблін у Польщі приймав учасників чергового Конгресу Східноєвропейських ініціатив. На ньому йшлося про безпекові виклики, які постали перед Європою та її країнами, в тому числі у зв’язку з російською агресією проти України та гібридними війнами, шляхи розвитку регіональних інтеграційних ініціатив, можливості налагодження тіснішої та взаємовигідної співпраці між країнами, їх регіонами та населеними пунктами. Активно обговорювалися науковцями та практиками питання взаємин Польщі та України, в тому числі у контексті зовнішньої та безпекової політики ЄС.

22 – 23 вересня в Страсбурзі відбулося засідання новобраного складу Групи незалежних експертів з Європейської Хартії місцевого самоврядування – аналітично-консультативного органу при Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи. Україну в цьому органі, за результатами конкурсного відбору, знову запросили представляти проф. Анатолія Круглашова – директора Науково-дослідного інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Нещодавно в Польщі відбувся ІУ Всепольський конгрес політологів, який проходив з 18 по 20 вересня у Люблині на базі Університету імені Марії Склодовської-Кюрі. Варто відзначити, що цей велелюдний і престижний захід був позначений поважною присутністю іноземних політичних науковців, передусім із різних європейських країн. Серед них на форумі також були відомі українські науковці.

Професор Анатолій Круглашов – директор НДІ ЄІРД був запрошений виступити з доповіддю на тему «Фактори консолідації Української державності проти деструктивних впливів». Доповідь була зустріта з зацікавленим інтересом колег.

Шановні Колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у черговій Міжнародній науковій конференції «Муніципальнці читання імені Антона Кохановського», організованій Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій і кафедрою політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з Чернівецькою міською радою, за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії. Конференція присвячена легендарному бургомістрові Чернівців Антону Кохановському.     

Сторінка 1 із 15

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

    

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна