Проекти та події

Вівторок, 18 червня 2024 06:21

Реальність у контурах теорій

001

     14 – 15 червня 2024 року в Європейському гуманітарному університеті (Вільнюс, Литва) відбулася Міжнародна наукова конференція «Контури сучасної критичної теорії», яка об’єднала науковців із різних країн Європи, зокрема Литви, ФРН, Швейцарії, Польщі та інших. Йшлося про міждисциплінарні пошуки відповідей на питання, поставлені сучасними безпековими, геополітичними, соціальними та економічними реаліями перед європейськими народами та країнами.

001 

   8 червня 2024 року завершила роботу Літня школа для аспірантів «Україна на шляху до ЄС», яка проходила в історичному місці - замку Войовніце під Вроцлавом. Її організував Вроцлавський університет, а спрямовував її роботу професор Пьотр Сула, заступник директора Інституту політології разом зі своїм асистентом Бачо Курошвілі.

Понеділок, 10 червня 2024 12:34

Перспективи євроінтеграції України

001

 

     Упродовж двох днів у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича проходила міжнародна науково-практична конференція «ЄС-Східне партнерство в умовах геополітичних змін і безпекових викликів: можливості та нові формати співпраці». Її організували спільно  Українська асоціація викладачів та дослідників Європейської інтеграції та Науково-дослідний інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича. Конференція проходила 6 – 7 червня 2024 року у змішаному форматі. 

Середа, 05 червня 2024 07:54

Кроки в Єдину Європу

001

     6-7 червня у ЧНУ імені Юрія Федьковича відбудеться міжнародна науково-практична конференція «ЄС – Східне партнерство в умовах геополітичних змін і безпекових викликів: можливості та нові формати співпраці». Конференція організована Українською Асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції спільно з Науково-дослідним інститутом європейської інтеграції регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у співпраці з Національним ЕРАЗМУС+ офісом в Україні (програма ЄС ЕРАЗМУС+ напряму ім. Жана Моне у рамках проєкту «ЄС – Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні»).

П'ятниця, 24 травня 2024 13:32

Методичний семінар з Євростудій

001

     У рамках декади громадянської освіти 23 травня 2024 року відбувся науково-методичний семінар для керівників професійних спільнот учителів громадянської та історичної освітньої галузі на тему «Зміст та методи викладання Європейських студій в умовах перспектив початку переговорів про вступ України до ЄС».

Сторінка 1 із 46

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна