П'ятниця, 14 листопада 2014 14:31

ЕЛЕКТОРАЛЬНІ ПРОЦЕСИ УКРАЇНИ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ВИМІРІ: ПЕРШЕ КОЛЕКТИВНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ Рекомендовані

obkl inetУ жовтні 2014 р. в Ужгороді вийшла з друку колективна монографія «Електоральні процеси України в регіональному вимірі: Буковина і Закарпаття». Книга стала результатом спільного багаторічного дослідницького проекту, здійснюваного НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича разом із НДІ політичної регіоналістики Ужгородського національного університету. 

Обидві наукові установи мають добрі й тривалі традиції співпраці на науковій ниві, однак вперше це співробітництво втілилось у настільки ґрунтовному дослідженні, до виконання якого доклалася значна група науковців Чернівецької та Закарпатської областей.

Буковина і Закарпаття – два регіони України, які мають подібні історичні долі та сучасні тенденції суспільно-політичного розвитку. У монографії досліджуються регіональні політичні процеси крізь призму електоральної участі та культури виборців, елітотворчих традицій, партійного  структурування тощо. На основі виявлення взаємозв’язку історичних й етнополітичних явищ аналізуються зміст і спрямування політичного процесу у регіональних вимірах ХХІ століття.

Видання розраховане на широке коло читачів, але передусім адресоване політологам, соціологам, історикам, краєзнавцям, студентам та аспірантам, і разом з цим, фахівцям із державного управління та місцевого самоврядування, які також можуть знайти в ньому чимало корисного. Презентація видання вже відбулась в Ужгородському національному університеті та планується в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

 

.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна