​​Зустріч на тему «Україна: шлях в Європу – дорога до свого майбутнього»
Лектор – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Анатолій Круглашов.
 

Бюджет на наступний рік передбачає відчутне збільшення видатків для соціальної сфери, але скорочує витрати на армію та виплати зовнішніх боргів.

Місцеві вибори 2020 року сколихнули все українське суспільство. Цього року вперше відбулися вибори до рад та голів новоутворених районів та громад, а це - принципово новий досвід для України. Про особливості цьогорічної виборчої кампанії - думки доктора політичних наук, професора , зав. кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича, директора Науково-дослідного інституту Європейської інтеграції та регіональних досліджень Анатолія Круглашова. Він також є членом Групи незалежних експертів з Європейської Хартії місцевого самоврядування Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи від України.

  

Директор Науково-дослідного інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 16 січня 2019 р. взяв участь у передачі на каналі ТВА "Зрада/Перемога". Мова йшла про хід підготовки до президентських та парламентських виборів в Україні, проблемні питання передвиборчих змагань та шляхи їх вирішення.   

 

Директор НДІ ЄІРД проф. Анатолій Круглашов 3 грудня 2018 року взяв участь у передачі "Точка дотику!" Українського радіо Буковина. Спілкувалися про те, які загрози можуть виникнути для Чернівецької області впродовж дії воєнного стану? Де шукати відповіді на ці загрози? Ведуча - Ольга Калиновська.

 

Сторінка 1 із 8

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна