Вівторок, 14 жовтня 2014 19:44

ДО УВАГИ АВТОРІВ! Рекомендовані

36 4 копия

Кафедра політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує фахівців у сфері політичних наук – докторів, кандидатів наук, аспірантів – до співпраці на сторінках наукового фахового видання з політичних наук «Політологічні та соціологічні студії».

Головний редактор – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології та державного управління, директор Інституту Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Анатолій Миколайович Круглашов.

Збірник «Політологічні та соціологічні студії» є періодичним виданням та має тематичне спрямування. Тематика нового, ХІІІ випуску – Політична взаємодія держави та суспільства: моделі, механізми, інструменти. Термін подачі статей – до 15 грудня 2014 р. У цих статтях та аналітичних оглядах (приймаються також і наукові рецензії на літературу, що торкається теми цієї збірки) можуть бути розглянуті як теоретичні й методологічні аспекти вивчення взаємодії держави та суспільства, так і запропоноване наукове осмислення тих емпіричних даних, які характеризують їх розвиток у сучасній Європі. Пріоритет буде надано науковим статтям, у яких розглядаються та аналізуються наступні проблеми:

  • Методологічні проблеми наукових досліджень політичної взаємодії держави та суспільства;
  • Моделі політичної взаємодії держави та суспільства: світовий досвід;
  • Механізми політичної взаємодії держави та громадянського суспільства в Європейському Союзі;
  • Інституціональні інструменти політичної взаємодії держави та суспільства в Україні: співвідношення теорії та практики;
  • Огляди подій та рецензії, в яких відображено політичний вимір політичної взаємодії держави та суспільства або їх наукове вивчення.

Детальніше в інформаційному листі.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна