Середа, 25 травня 2011 21:46

ВИЙШОВ З ДРУКУ ДОВІДНИК “ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ НА ПОЧАТКУ НОВОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ” Рекомендовані

binder1Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» в рамках проекту «Мікрогрантова підтримка Центрів європейської інформації – шлях до розвитку Мережі ЦЄІ» за фінансової та експертної підтримки Міжнародного фонду «Відродження» було розроблено довідник з питань євроінтеграції.

Важливу роль у підготовці видання відіграли Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (директор – Круглашов А.М.) та Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ).

У довіднику комплексно розкривається історія створення, розширення, інституційна структура Європейського Союзу, становлення його правової бази та загальні відомості про держави-члени ЄС. Також, книга висвітлює основні етапи побудови відносин Україна – ЄС, напрями співпраці, формування євроінтеграційної політики України та перспективи набуття Україною членства в Євросоюзі.

Упорядники сподіваються, що цей Довідник полегшить працю консультантів ЦЄІ, допоможе їм швидко реагувати на запити відвідувачів, надаючи їм потрібну інформацію з євроінтеграційної проблематики. Довідник також стане у нагоді студентам, які навчаються за напрямками «державне управління» (зокрема, за  спеціальністю «Державна служба»), «міжнародні відносини», «політологія», «історія» тощо, доступним та лаконічним викладом матеріалу з корисними посиланнями на Інтернет-сторінки, з наданими схемами, таблицями, діаграмами, де наочно та доступно подається різнобічна інформація.

Скачати довідник

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна