Неділя, 13 листопада 2011 18:31

Вийшла з друку друга частина довідника “Європейська інтеграція на початку нового тисячоліття”" Рекомендовані

tyt

Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» спільно НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень і Мережею центрів європейської інформації України підготовлено другу частину довідника “Європейська інтеграція на початку нового тисячоліття”. Видання здійснене в рамках проекту «Мікрогрантова підтримка Центрів європейської інформації – шлях до розвитку Мережі ЦЄІ», що здійснюється за фінансової та експертної підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У ІІ частині довідника комплексно подана інформація про держави-члени Європейського Союзу, відомості про їх державний устрій, офіційну політику та членство в міжнародних організаціях. Надається статистика щодо населення та показників економічного розвитку. Коротко та лаконічно викладено інформацію про культуру і туризм в державах ЄС, охарактеризовано систему освіти та провідні навчальні заклади кожної з країн. Також у довіднику міститься інформаційний блок щодо візового режиму держав – членів ЄС, дані про роботу посольств і консульств. Корисні посилання, що містяться в довіднику дають змогу отримати більш детальну та розширену інформацію про кожну державу Європейського Союзу.

Видання насамперед орієнтоване на Центри європейської інформації для швидкого отримання відвідувачами відомостей та статистичних даних про держави-члени ЄС. Також матеріали довідника можуть бути використані учнями і, особливо, студентами, які навчаються за напрямками «державне управління», «міжнародні відносини», «політологія», «історія».

Завантажити другу частину довідника (PDF)

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна