П'ятниця, 17 червня 2011 18:32

Довідник міжетнічної толерантності Рекомендовані

Dovidnuk tollerance

Буковинським політологічним центром спільно з НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича видано посібник під назвою “Довідник міжетнічної толерантності”. Посібник є водночас довідковим виданням та навчальним посібником, підготовленим колективом авторів на виконання проекту  «Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області», що виконувався за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у період з вересня 2010 по червень 2011 року.

Довідник різнобічно розкриває поняття та основні концепції толерантності, містить виклад її теоретичних аспектів, з’ясовує існуючу ситуацію щодо її рівня та основних характеристик у Чернівецькій області та Україні. Автори також визначають ті пріоритетні завдання, що постають перед владою та краєвою громадою як щодо ствердження позитивних взірців міжетнічної взаємодії, так і попередження тих тенденцій, що  становлять загрозу етнополітичній стабільності регіону та його мешканців.

Посібник адресований насамперед державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування, які безпосередньо працюють у сфері реалізації етнополітики нашої країни або причетні до регулювання етнонаціональних взаємин на місцевому чи загальнодержавному рівні. Також він буде корисним працівникам ЗМІ, лідерам і активістам національно-культурних товариств, дослідникам, експертам, аспірантам та студентам, які вивчають міжетнічні взаємини та працюють задля їх вдосконалення.

Завантажити посібник (PDF)

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна