Понеділок, 02 травня 2011 12:31

СТУДЕНТИ Й АСПІРАНТИ ОБГОВОРИЛИ СТАН РОЗВИТКУ ПОЛІТИЧНОЇ НАУКИ В УКРАЇНІ Рекомендовані

Conference 2 300x195

3 березня 2011 року в приміщенні факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася Перша Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів “Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи”, до організації якої долучився Науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень.

Учасники конференції обговорили основні напрямки сучасних політологічних досліджень в європейських країнах; здійснили комплексну систематизацію здобутків української політичної науки; окреслили основні перспективи розвитку політичної науки в Україні та підвищення рівня комунікацій молодих науковців різних навчальних закладів навколо політологічних досліджень в Україні. У фокус обговорення учасників конференції також потрапили проблеми еволюції методологічних парадигм сучасної політичної науки, особливості політичних інститутів та процесів у концептуальному вимірі сьогодення, актуальні проблеми етнополітичного розвитку та управління етнополітичними процесами, специфіка становлення та розвитку регіоналістики в українській політичній науці.

Downloand the conference materials (PDF)

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна