Вівторок, 25 листопада 2014 00:39

РОБОЧА НАРАДА ПО ПРОЕКТУ INOTLES В МААСТРИХТІ Рекомендовані

rieirs.org maastricht university20 – 21 листопада 2014 року директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень проф. Круглашов А.М. відвідав Маастрихтський університет у рамках робочої зустрічі керівників проекту «Вивчення та викладання Європейських студій» (INOTLES), в якому від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича бере участь група викладачів кафедри політології та державного управління та наукових співробітників НДІ під його керівництвом.

 

Під час дводенної програми зустрічі були обговорені попередні підсумки першого півріччя виконання проекту, визначено окремі проблемні питання та перспективи подальшої роботи над його подальшим виконанням. Відбулась також презентація методики викладання на основі проблемно-орієнтованого методу, під час якої учасники зустрічі могли оцінити можливості та педагогічні техніки цього методу на практиці. Ці відвідання двох відкритих занять були цікавими та корисними для викладачів, що залучені до виконання проекту.

У здійсненні цього проекту з боку України також беруть участь науковці та викладачі Києво-Могилянської Академії, де цієї групою керує зав. кафедри політології НАУКМА проф. Дем’янчук О.П. Робоча зустріч сприяла конкретизації завдань із подальшої реалізації цього важливого та актуального для України проекту, щодо якісного виконання якого в нашій країні існує низка процедурних і технічних труднощів, викликаних, у першу чергу, невідповідністю нормативно-правових засад діяльності вітчизняних ВНЗ європейським нормам та управлінським практикам.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна