Середа, 28 січня 2015 18:56

ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ ПРОЛЯГАЄ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ Рекомендовані

rieirs.org european educationДругий рік кафедра політології та державного управління разом із НДІ європейських та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича бере участь у реалізації проекту INOTLES – «Інноваційне викладання та навчання Європейським студіям», який виконується у рамках програми TEMPUS.Другий рік кафедра політології та державного управління разом із НДІ європейських та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича бере участь у реалізації проекту INOTLES – «Інноваційне викладання та навчання Європейським студіям», який виконується у рамках програми TEMPUS.

IMG 8071 1024x768

Від червня 2014 року і до січня 2015 року група викладачів під керівництвом професора А.М.Круглашова вивчала новітні методики викладання у режимі он-лайн. Фахівці Маастрихтського університету (Нідерланди), Інституту Європейських студій (Брюссель, Бельгія) та Університету Серрі (Великобританія) ділилися зі своїми колегами з України, Молдови та Грузії новітнім навчальним і методичним досвідом викладання «Європейських студій», у тому числі за допомогою активного використання проблемного, ігрового підходів, а також електронного (дистанційного) навчання.

IMG 8063 1024x76823 – 24 січня 2015 року у Тбілісі відбувся семінар, на якому учасники проекту поділилися своїми досягненнями, обговорили проблеми викладання курсів з європеїстики на пострадянському просторі. Під час презентації результатів роботи у групах з доповіддю про використання проблемного підходу у викладанні виступила професор, доктор політичних наук Н.Ю.Ротар.

IMG 8061 1024x768Презентацію на тему «Практичне впровадження дистанційного методу навчання» виступив доцент П.О.Молочко. Здобутим досвідом використання методу гри під час викладання курсу «Політологія» поділилися доцент І.М.Мельничук та асистент Н.В.Нечаєва-Юрійчук. 24 січня організатори проекту вручили сертифікати про успішне проходження он-лайн тренінгу та оволодіння інноваційними методиками викладання. Приємно, що усі представники нашого університету – учасники цього проекту отримали такі сертифікати.

IMG 8068 1024x768У лютому розпочався наступний етап проекту, під час якого будуть розроблені нові навчальні курси з «Європейських студій» для подальшого вивчення студентами-політологами.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна