П'ятниця, 13 березня 2015 18:31

ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ ТЕМПУС INOTLES В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ Рекомендовані

eu flag 600x428

Проект INOTLES (The Innovating Teaching and Learning of European Studies  project (01.01.2014 – 30.11.2016 – Інновації у вивченні та викладанні Європейських студій) є спільною академічною ініціативою університетів країн ЄС, які спеціалізуються у викладанні Європейських студій та східноєвропейських університетів, спрямованою на реформування навчальною підготовки у галузі Європейських студій через інноваційні підходи, наближення навчальних програм та планів, розбудови інших форм співпраці поміж ЄС та Східними партнерами.

Проект має на меті зробити внесок у реформування методичних засад і модернізацію вищої освіти в Україні, Грузії та Молдові у сфері викладання курсів з Європейських студій. Засновуючись на систематичному перегляді педагогічної діяльності в Європейських студія проект об’єднав зусилля університетів із країн – східних партнерів ЄС із Центрами досконалості в університетах ЄС, а саме в Нідерландах, Бельгії Та Великобританії. Основою педагогічних інновацій виступають методи проблемного навчання, змішані методи, дистанційне навчання та симуляції. Вони будуть застосовуватись у шести університетах трьох країн Східного партнерства, які беруть участь у виконанні цього проекту.

Проектом передбачається розробка п’яти-шести курсів із Європейських студій та їх імплементація в навчальному процесі, активна взаємодія всіх партнерських університетів у їх створенні та використанні, постійна комунікація поміж виконавцями проекту через інтерактивний веб-сайт проекту, проведення семінарів, вебінарів та інших активних форм взаємодії його учасників.

Керівною установою проекту виступає Маастрихтський університет, а керівником (координатором проекту) є Др. Наталія Тімус із Маастріхтської школи урядування, Маастрихтського університету (Maastricht Graduate School of Governance (MGSOG), Maastricht University). Її електронна пошта:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Основними результатами виконання проекту в ЧНУ мають стати:

  1. Підготовка викладачів нашого ВНЗ – учасників виконання проекту  до активного й систематичного використання новітніх методів навчання студентів.
  2. Розробка учасниками проекту нових або оновлених курсів із спеціалізації «Європейські студії», їх сучасного, за європейськими освітніми стандартами навчально-методичного забезпечення та запровадження цих курсів у навчальну практику.
  3. Забезпечення сумісності розроблених курсів із Європейських студій поміж університетами ЄС, нашою країною та країнами-партнерами.
  4. Розвиток інноваційного навчання та формування відповідних йому педагогічних засобів, поширення інноваційних методів навчання далі в університеті та за його межами, в тому числі шляхом проведення тренінгів із нових начальних методів, участі у конференціях тощо.
  5. Розвиток міжкультурного діалогу та взаєморозуміння поміж країнами ЄС та партнерськими університетами через міжуніверситетську взаємодію та  кооперацію.

Проект в нашому університеті виконує група викладачів Науково-дослідницького інституту європейських студій і кафедри політології та державного управління:

  1. Керівник – проф. Круглашова А.М.
  2. Заступник керівника – проф. Ротар Н.Ю.
  3. Виконавці проекту:  доц. Мельничук І.М.,доц. Молочко П.О., к.політ.н. Нечаєва-Юрійчук Н.В., к.політ.н. Колесников О.В.

Інформація про етапи виконання проекту регулярно оновлюється на сайтах кафедри політології та державного управління www.politicalscience.chnu.edu.ua та сайті НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: www.rieirs.org

Детальнішу інформацію про мету, завдання, зміст і поточні результати проекту можна знайти на загальному сайті проекту: www.inotles.eu

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна