Понеділок, 20 жовтня 2014 09:46

УСПІШНО ПРОВЕДЕНИЙ ТРЕНІНГ Рекомендовані

жовтень 2014 205 1024x768

Упродовж 17 – 18 жовтня 2014 року на базі НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень було проведено тренінг-семінар на виконання проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ» у рамках втілення ініціативи “Університет дружній до сім’ї” для представників вищих навчальних закладів Чернівецької  області. Переважну більшість учасників тренінгу становили працівники та студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, але поруч із ними активну участь взяли також співробітники та студентські активісти Буковинського державного медичного університету, Буковинського державного фінансового університету та Чернівецького інституту Київського національного торгово-економічного університету.

жовтень 2014 186 1024x768Учасників заходу привітав директор НДІ проф. Анатолій Круглашов. У його проведенні взяла участь група тренерів на чолі з проректором Сумського державного університету Ніна Світайло – керівник проекту, а також Андріана Костенко – гендерний експерт проекту,  Юлія Савельєва – координатор проекту, Людмила Колісник – практичний психолог  і Валентина Боровик – голова профспілки Сумського державного університету. Захід проводився  з урахуванням особливостей різних цільових груп. Так, для представників адміністрації вищих навчальних закладів були проведені семінари з акцентами на перевагах, можливостях, механізмах та ресурсах впровадження ініціативи,  які вже напрацьовані командою проекту в ході втілення дружніх до сім’ї підходів у Сумському державному університеті.

жовтень 2014 220 1024x768Команда проекту працювала з заступниками деканів із виховної роботи, кураторами академічних груп, практичними психологами та іншими співробітниками, які працюють зі студентами та забезпечують необхідні комунікації  у створенні умов для поєднання сімейних та навчальних обов’язків. Активно працювали у групах студентів – як представників самоврядування, так і молодих матерів / батьків-студентів. У цієї категорії учасників питання, що обговорювались і відпрацьовувались в ході тренінгу, викликали особливий інтерес тому і активність була досить високою. До того ж, студенти запропонували цілу низку цікавих підходів, впровадження яких, без сумніву, дозволить покращити ситуацію у вишах регіону з наближення існуючих умов до реальних потреб студентів та співробітників, які мають, або планують мати дітей. Тренінг у Чернівцях продемонстрував, що більшість проблем із забезпеченням рівних можливостей у навчанні лежать у площині мотивації та налагодження комунікацій між окремими підрозділами університету, а також розвитку співпраці з профспілковими організаціями. Учасниками заходу були запропоновані практичні заходи із удосконалення діяльності соціально-орієнтованих служб університету для налагодження позитивного клімату в колективі, так і для профорієнтаційної роботи та іміджу навчального закладу. Також були обговорені питання перспектив подальшої співпраці між науковцями та викладачами СумДУ та ЧНУ.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна