Неділя, 16 березня 2014 16:31

IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “РОЗВИТОК ПОЛІТИЧНОЇ НАУКИ: ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАКТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ” Рекомендовані

DSC 14517 березня 2014 року на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася вже IV Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених “Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи”, співорганізатором якої є НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень. Проведення цієї конференції вже стало доброю традицією, і цьогоріч, попри складну суспільно-політичну ситуацію в Україні, вона все одно привернула увагу значної кількості молодих науковців.

DSC 1022 1024x680Учасники з України, Білорусі, Молдови та Румунії обговорили основні напрямки сучасних політологічних досліджень в європейських країнах та здійснили комплексну систематизацію здобутків і окреслили перспективи розвитку української політичної науки. У фокус обговорення учасників конференції потрапили проблеми формування нових методологічних парадигм і концептів у світовій та вітчизняній політичній науці; ресурсного забезпечення діяльності політичних інститутів; комунікації, дискурсу та інформаційних ресурсів у сучасному політичному процесі; механізми та інструменти сучасного державного управління; глобальні виклики національним державам та їх інтеграційна діяльність.

DSC 1060 1024x680

DSC 1288 1024x680Крім того, у рамках конференції було проведено круглий стіл на тему«Проблеми ефективного управління етнонаціональними процесами: Україна в контексті європейського та регіонального досвіду»

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна