Четвер, 08 травня 2014 10:11

ВИВЧЕННЯ СУЧАСНИХ ПРОЦЕСІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ В СИСТЕМІ ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ Рекомендовані

rieirs.org educationandculturedg 600x428

В умовах трансформаційних змін українського суспільства все більшого значення набуває вибір зовнішнього вектору держави. Вже понад десятиліття проблема вивчення питань європейської інтеграції залишається однією з провідних у системі підготовки фахівців з державної служби. З метою підведення певних підсумків щодо успіхів та прорахунків у цій галузі кафедрою політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в рамках реалізації проекту «Наближаючись до всебічних знань про європейську інтеграцію в Україні», за підтримкою Програми Жана Моне «Кафедра європейських студій» ініціюється проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Вивчення сучасних процесів європейської інтеграції в системі підготовки державних службовців».

В рамках конференції планується об’єднати науковців, викладачів курсів, присвячених проблемам європейської інтеграції, магістрантів спеціальності «Державне управління», «Державна служба», державних службовців із метою професійного обговорення особливостей сучасної підготовки фахівців в галузі державного управління, а також визначення майбутніх кроків щодо покращення її стану та формування нових цілей й засобів у системі планування вищої освіти.

В рамках проведення конференції планується робота за такими напрямками:

– Академічні стандарти підготовки магістрів із державного управління, потреби та перспективи їх реформування;

– Європейський досвід підготовки державних службовців та його впровадження в Україні;

– Зміст та методики викладання курсів із європейської інтеграції для державних службовців в Україні.

Для участі в роботі конференції просимо подати:

· тези доповідей/наукових статей (2 сторінки у форматі Word – включаючи назву доповіді, прізвища авторів, назву організації, список літератури, Times New Roman, шрифт 12, інтервал 1, поля 2 см з усіх сторін);

· заявка на участь (бланк додається).

Матеріали конференції будуть опубліковані на сайті НДІ Європейської інтеграції та регіональних дослілжень, а також у черговому номері наукового щорічника «Регіоналізм та інтеграція».

Остаточний термін подачі документів 20 травня 2014 р. Документи просимо надсилати на електронну адресу кафедри політології та державного управління ЧНУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Завантажити інформаційний лист

Download information letter

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна