Субота, 17 травня 2014 14:43

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ Рекомендовані

rieirs.org local government 600x42821 травня 2014 року відбудеться круглий стіл «Європейський досвід та перспективи реформування місцевого управління в Україні».

В ході дискусіїучасники круглого столу обговорюватимуть два ключових питання:

1. Європейські стандарти місцевого управління як ефективний інструмент задоволення інтересів громад.

2. Децентралізація влади в Україні в контексті демократичних реформ.

Організатори круглого столу:

  • Чернівецький регіональний Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій;
  • Науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

В роботі круглого столу візьмуть участь представники органів державної влади і місцевого самоврядування, науковці, лідери громадських організацій, представники засобів масової інформації.

Круглий стіл відбудеться в  Науково-дослідницькому інституті європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.  М. Чернівці, вул. Нагірна, 7-А  Початок роботи круглого столу о 11.00.

За детальнішою інформацією звертайтеся: 525271, 0509093381 (Сергій ГАКМАН)

Завантажити програму круглого столу

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна