Четвер, 16 жовтня 2014 20:55

ТРЕНІНГ «УНІВЕРСИТЕТ, ДРУЖНІЙ ДО СІМ’Ї» Рекомендовані

logo leleka17 – 18 жовтня на базі Науково-дослідницького інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень пройде дводенний семінар-тренінг «Університет, дружній до сім’ї», який проведуть викладачі Сумського державного університету у рамках проекту  «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах».

Проект здійснюється  за підтримки Європейського Союзу (www.leleka.sumdu.edu.ua).

Проект передбачає діяльність із забезпечення у вищих навчальних закладах України підтримуючих умов, які дозволяють збалансовано поєднувати професійні (пов’язані з навчанням) та сімейні обов’язки. Протягом 2013 року в рамках проекту було розроблено модель «Університет, дружній до сім’ї», та презентовано результати її втілення у Сумському державному університеті. За сприяння Міністерства освіти і науки України близько 40 вищих навчальних закладів України виступають офіційними партнерами у зазначеному проекті. На 2014 рік одним з напрямів діяльності проекту є поширення досвіду ініціативи «Університет, дружній до сім’ї» через проведення виїзних семінарів-тренінгів для представників ВНЗ України в усіх регіонах.

Бажаючим із ЧНУ взяти участь в тренінгу прохання зголошуватись до Кушнір Лариси Іванівни за робочим телефоном: 584732, а з Буковинського державного медичного університету та Буковинського державного фінансового університету до Круглашова Анатолія Миколайовича за телефоном: 523053. Участь у тренінгу відбувається лише за попереднім записом.

Програма тренінгу додається

 

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна