Середа, 11 травня 2011 12:54

БУКОВИНСЬКИЙ ДІАЛОГ – 2011 Рекомендовані

Bukovynian dialog

 11 травня 2011 р. у Блакитній залі Чернівецького національного університету відбувся круглий стіл під назвою «Буковинський діалог-2011», на якому експерти та політики обмінювалися думками щодо культурологічних чинників, які мають позитивний вплив на розвиток Буковини як європейського регіону, а також обговорили широкий спектр українсько-румунських відносин. Організаторами круглого столу виступила обласна державна адміністрація, Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень.

Серед присутніх було чимало закордонних гостей, які взяли активну участь у обговореннях проблем нашого регіону. Так, керівник секції закордонної культурної політики МЗС Австрії Мартін Айхтінгер виступив з доповіддю на тему «Буковина – європейський регіон зустрічі культур». Професор Анатолій Круглашов детально зупинився на культурі буковинського діалогу, його історії та потенціалі порозуміння. Про можливості і труднощі українсько-румунської співпраці дискутував професор із Сучавського університету Штефан Пурич. Його колега професор Флорін Пінтеску торкнувся питання економічної співпраці в рамках регіону «Верхній Прут», її перспектив. Про міф нашого регіону та пошуки його коріння повідомляв доктор Курт Шарр з Університету Іннсбрук. А чернівецький професор Володимир Фісанов виступив з доповіддю на тему «Чи варто долати стереотипи: буковинські реалії початку ХХІ століття».

Після дискусії та підбиття підсумків круглого столу всі учасники взяли участь в прийомі від імені голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна