П'ятниця, 08 липня 2011 15:51

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ДЕПУТАТІВ Рекомендовані

seminar4

8 липня 2011 року за ініціативи Буковинського політологічного центру (БПЦ) та НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень відбувся навчально-практичний семінар з питань міжетнічної толерантності для депутатів Чернівецької міської та трьох районних у місті рад. Семінар проведено в рамках проекту “Моніторинг формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області”, що реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники семінару були ознайомлені з результатами фокус-групових досліджень з представниками національно-культурних товариств краю, а також з результатами моніторингу ЗМІ, за допомогою якого було виявлено найбільш поширені міжетнічні стереотипи, які свідомо чи несвідомо тиражуються журналістами.

Також учасникам семінару було презентовано та роздано посібник під назвою «Довідник міжетнічної толерантності», що став свого роду підсумковим документом реалізації згаданого проекту.

Цікавим виявилося  тестування депутатів районної у місті ради  на етнічну толерантність, після якого відбулося обговорення  результатів. Більшості присутніх притаманний середній рівень міжетнічної толерантності.

За підсумками роботи семінару окреслено основні шляхи вдосконалення діяльності місцевих органів влади щодо підтримки толерантних відносин між представниками різних національностей, а також підвищення рівня толерантності їх посадовців.

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна