Понеділок, 19 вересня 2011 20:37

ВІДБУВСЯ “КРУГЛИЙ СТІЛ” З УКРАЇНСЬКО-РУМУНСЬКИХ ВІДНОСИН Рекомендовані

karta

17 вересня 2011 р. на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся експертний «круглий стіл» на тему «Українсько-румунські двосторонні відносини: досягнення, проблеми, перспективи». Організаторами заходу виступили Чорноморська миротворча мережа, Центр близькосхідних досліджень, Благодійний фонд «Суспільні ресурси та ініціативи», а також НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У роботі «круглого столу» взяли участь науковці з різних регіонів України, лідери громадського сектору, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, та засобів масової інформації. Учасники обговорили історичні аспекти двосторонніх взаємин України і Румунії, сучасні проблеми цих відносин та перспективи їх вирішення, а також добутки і потенціал розвитку транскордонної співпраці між двома сусідніми країнами.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна