Четвер, 13 жовтня 2011 21:55

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗОЛТАНОМ САЛАЇ Рекомендовані

P6300123 300x224

13 жовтня 2011 р. у Блакитній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася лекція Голови відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Золтана Салайя на тему «Поточний стан відносин України та ЄС».  Захід організовано в рамках проекту Представництва ЄС в Україні «Підтримка діяльності Інформаційних центрів ЄС в Україні» за підтримки Інформаційного центру ЄС, що діє при Науковій бібліотеці університету з жовтня 2007 року. Проводячи презентацію в ЧНУ, Представництво ЄС в Україні прагне залучити молодь регіону до діалогу щодо перспектив відносин Україна-ЄС та обміну думками про євроінтеграційні прагнення України.

У заході взяли участь керівництво університету, викладачі, студенти, представники громадських організацій та регіональних засобів масової інформації. Серед учасників зустрічі були й представники НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень, зокрема директор Інституту, доктор політичних наук, професор Анатолій Круглашов та науковий співробітник, кандидат історичних наук Юрій Юрійчук, які обговорили із Золтаном Салаї питання перспектив співпраці Представництва Європейської Комісії з Інститутом, зокрема щодо інтеграції Центру європейської інформації ЧНУ в структуру НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень.

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна