Четвер, 20 жовтня 2011 10:44

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ КРАЇН ЦСЄ У ЛОДЗІ Рекомендовані

revised eastern europe map

Директор НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень проф. Анатолій Круглашов взяв участь у міжнародній конференції «На руїнах Імперії … На шляху до нового політичного, соціально-економічного та міжнародного порядку в регіоні Центральної та Східної Європи», яка пройшла 26-27 жовтня 2011 р. в Університеті Лодзя (Польща).Там він виступив на пленарному засіданні, присвяченому стану і розвитку політичної науки в Центральній та Східній Європи на прикладі Литви, Польщі, Росії та Україні.

Крім того, в рамках 4-х сесій учасники конференції обговорили проблеми міжнародних відносин та особливості процесів політичної і соціально-економічної трансформації в    країнах Центральної і Східної Європи, а також актуальні питання російсько-польських двохсторонніх взаємин.

У ході конференції також піднімалося питання наукової співпраці між навчальними закладами та дослідницькими установами країн ЦСЄ, у тому числі щодо можливостей та перспектив інтеграції НДІ ЄІРД до відповідного наукового простору.

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна