Четвер, 17 листопада 2011 19:50

“ДОВІДНИК МІЖЕТНІЧНОЇ ТОЛЕРАНТНОСТІ” ПРЕЗЕНТОВАНО ДЛЯ ШИРОКОГО ЗАГАЛУ Рекомендовані

5125dovidnik151111

15 листопада 2011 р. у приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Івасюка відбулася презентація “Довідника міжетнічної толерантності” – навчального посібника, виданого спільними зусиллями екcпертів Буковинського політологічного центру та НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в рамках проекту “Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області”, що здійснювався за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Раніше посібник вже був представлений його безпосередній цільовій аудиторії – державним службовцям, депутатам і посадовим особам органів місцевого самоврядування, журналістам регіональних ЗМІ, а на цей раз був презентований для широкого кола буковинських читачів.

У презентації взяли участь директор Інституту, голова Буковинського політологічного центру, доктор політичних наук, професор Анатолій Круглашов, керівник відділу досліджень пострадянського простору, кандидат історичних наук, доцент Ігор Мельничук та науковий співробітник цього ж відділу, кандидат політичних наук Павло Молочко. Модератором виступив голова Буковинського центру виборчих технологій Ігор Бабюк.

Довідник різнобічно розкриває поняття та основні концепції толерантності, містить виклад її теоретичних аспектів, з’ясовує існуючу ситуацію щодо її рівня та основних характеристик у Чернівецькій області та Україні. Головним завданням цього видання автори вбачають покращення взаєморозуміння між владою й основними етнічними групами, що проживають на Буковині, а також попередження тенденцій, які становлять загрозу етнополітичній стабільності жителів регіону.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна