Четвер, 15 березня 2012 15:43

ЗАВЕРШЕНО РОЗРОБКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Рекомендовані

rieirs.org business innovation

Буковинський центр реконструкції і розвитку у партнерстві з Науково-дослідницьким інститутом європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за фінансової підтримки Німецького Товариства Міжнародного Співпробітництва  (GIZ) у квітні-червні 2011 року реалізували проект «Розробка Регіональної інноваційної програми Чернівецької області».

У рамках проекту було проведено виїзний семінар з інноваційного менеджменту на тему «Сучасний стан, перспективи та шляхи використання інноваційного потенціалу Чернівецької області» для представників науково-дослідницьких установ, бізнесу, органів управління інноваціями та патентних служб, а також низку заходів, пов’язаних із розробкою й обговоренням проекту Регіональної інноваційної програми Чернівецької області та інформуванням громадськості краю про зміст проекту.

За результатами проекту розроблено проект регіональної інноваційної програми Чернівецького регіону, який враховує основі пропозицій всіх зацікавлених сторін. Проект програми передано на затвердження до Чернівецької обласної ради.

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна