П'ятниця, 02 березня 2012 17:50

CТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ПОЛІТИЧНОЇ НАУКИ Рекомендовані

DSC 4134 1

 1 березня 2011 року на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів “Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи”, співорганізатором якої є НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень.1 березня 2011 року на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів “Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи”, співорганізатором якої є НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень.

Учасники з України, Білорусі, Молдови, Румунії та Польщі обговорили основні напрямки сучасних політологічних досліджень в європейських країнах та здійснили комплексну систематизацію здобутків і окреслили перспективи розвитку української політичної науки. У фокус обговорення учасників конференції потрапили проблеми еволюції методологічних парадигм сучасної політичної науки, особливості політичних інститутів та процесів у концептуальному вимірі сьогодення, актуальні питання регіонального  розвитку та управління регіональними процесами, а також специфіка використання технологій політичного менеджменту і маркетингу на сучасному етапі.
DSC 4156 1024x680DSC 4137 1024x680Крім того, у рамках конференції були проведені два круглі столи на теми “Європейська інтеграція: експертні оцінки і політичні реалії” та «Парламентські вибори в Україні 2012 р.: принципи організації та проведення».
DSC 4151 1024x680За словами директора Інституту професора Анатолія Круглашова, проведення цієї конференції вже стало доброю традицією, і цьогоріч вона привернула увагу значно більшої кількості учасників. Провести її планується і наступного року, при чому не лише для студентів і аспірантів, а й загалом для молодих науковців.

Завантажити програму конференції

Завантажити збірник тез доповідей конференції

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна