Субота, 05 травня 2012 12:50

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ “УКРАЇНА В ЄВРОПІ, ЄВРОПА В УКРАЇНІ: ОЧИМА МОЛОДІ” Рекомендовані

rieirs.org europe ukraine kids 600x428

Конкурс пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» вдруге проводився товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» та Центром «Буковина – Європа» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Серед членів журі конкурсу була заступник директора НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень проф. Наталія Ротар.Конкурс пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» вдруге проводився товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» та Центром «Буковина – Європа» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Серед членів журі конкурсу була заступник директора НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень проф. Наталія Ротар.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь близько 500 осіб із різних регіонів України. Спершу регіональні тури конкурсу проходили в 10 областях: Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Полтавській областях та АР Крим. Згодом переможці обласних етапів  змагалися між собою у Чернівцях. Загалом, у підсумковому заході взяли участь представники 10 областей України.
1342За підсумками конкурсу І місце вдалося вибороти Аріні Вершиніній з м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, яка представила роботу «Внесок інтелігенції Польщі в розвиток м. Дніпродзержинськ» (історія в особистостях кінця ХІХ-початку ХХ ст.).  ІІ місце посіли Дар’я Жиденко з Миколаїва із роботою «Європейський маршрут по-миколаївськи»(політико-економічний аспект) та Група учнів Чернівецького ЗНЗ №41,  які підготували доповідь «Буковинська складова європейської культури». Нарешті, ІІІ місце поділили між собою Руслан Монеску (с. Михальча, Сторожинецький район Чернівецької області) та Борис Шевченко (м.Кіровоград) із роботою “Західна Європа — Кіровоградщина: історичні підвалини співробітництва”.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна