Понеділок, 25 червня 2012 16:21

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСТУПНИКОМ ПОСЛА ЛИТВИ В УКРАЇНІ МАРЮСОМ ЯНУКОНІСОМ Рекомендовані

DSC0052

У рамках візиту до Чернівецького національного університету імені Юрія  Федьковича заступника Посла Литовської Республіки Марюса Януконіса 25 червня 2012 р. відбулась зустріч із ним представників НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень.

 

Під час спільної розмови з гостем у Ректора ЧНУ проф. С.В. Мельничука та окремої розмови гість був детально поінформований про розвиток співпраці НДІ з литовським колегами та інституціями, здобутий досвід та проблемні питання цього співробітництва. Відбувся відкритий та зацікавлений обмін думками та конкретними пропозиціями щодо розвитку  цієї співпраці на подальшу перспективу.
DSC0044У цих зустрічах взяв участь директор НДІ проф. Анатолій Круглашов та завідувач Центром білорусистики, литуаністики та балтійських студій доц. Ігор Недокус.

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна