Вівторок, 18 вересня 2012 11:46

УЧАСТЬ У ФОРУМІ МЕРЕЖІ ЦЕНТРІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ Рекомендовані

0000

14-16 вересня 2012 року відбувся п’ятий Форум Мережі центрів європейської інформації України  у м.Миколаєві за участю представників ЦЄІ 15-ти українських міст (Вінниці, Дніпропетровська, Кіровограда, Кременчука, Львова, Миколаєва, Рівного, Сум, Харкова, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців та Чернігова), а також офіційного партнера Мережі, Центру регіонального розвитку «Топ-Кая» (м.Бахчисарай).

Організатором заходу, що відбувся завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження», виступило Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях». Протягом трьох днів тривала робота з визначення основних напрямків діяльності Мережі на найближчий рік. Робочим інструментом такого планування стала Стратегія розвитку Мережі ЦЄІУ, прийнята в рамках цьогорічного Форуму. Пріоритетними напрямками роботи Мережі на найближчий рік стануть пошук експертів з питань євроінтеграції та забезпечення їх комунікації з користувачами інформаційних послуг ЦЄІ; розширення кола партнерів та форм співпраці; проведення мережевих заходів, зокрема, днів Європи. Плани щодо спільних заходів Мережі передбачається  конкретизувати під час круглих столів, які буде проведено до кінця року у Львові, Харкові, Одесі.

forum dsc0924Активно долучилися до роботи Форуму та висловили готовність до співпраці з Мережею ЦЄІУ представник департаменту ЄС МЗС України Віталій Пейчів, віце-президент Асоціації «Україна в Європі» Володимир Посельський, координатор Мережі «Громадські ініціативи України» Юрій Степанець, голова молодіжної громадської організації «Молодіжні ініціативи крокують світом» Катерина Зезюліна та координатор Євроклубу Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича Євгенія Олійник. Віталій Пейчів відзначив як позитивний момент для розвитку співпраці Мережі з МЗС співпадіння стратегічних напрямків діяльності МЦЄІУ, окреслених  у Стратегії,  з баченням МЗС заходів щодо сприяння європейській інтеграції України. Розвиток партнерства та залучення експертів з  різних аспектів питання європейської інтеграції України є одним з пріоритетів діяльності Мережі. Саме цим визначався зміст спілкування учасників Форуму у форматі skype-конференції з директором Центру українських досліджень Інституту Європи РАН (Москва) Віктором Мироненком, директором Науково-дослідного інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету Анатолієм Круглашовим та віце-президентом Асоціації «Україна в Європі» (м.Париж) Володимиром Посельським.

Анатолій Круглашов висловив готовність співпрацювати з Мережею в якості експерта з питань європейської інтеграції України й запропонував можливі шляхи такої співпраці від імені чернівецьких дослідників європейської інтеграції. Завдяки сучасним технічним можливостям вислухати думки експертів та отримати відповіді на свої запитання змогли учасники з різних регіонів України.

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна