Неділя, 30 вересня 2012 09:14

ДРУГИЙ КОНГРЕС БІЛОРУСИСТІВ У ЛИТВІ Рекомендовані

rieirs.org belarus flag 600x428

28 – 30 вересня 2012 року відбувся Другий Міжнародний конгрес дослідників Білорусі. Цього разу, порівняно з попереднім роком, форум відзначався більшим представництвом, причому не лише з точки зору кількісного складу учасників, але й з огляду на презентацію різних наукових дисциплін та країн світу.

1310965952 belНа запрошення його організаторів у роботі конгресу взяв участь директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень проф. Круглашов А.М. Він виступив із доповіддю на тему: «Європейські студії в Білорусі: стан та можливості розвитку», в якій оцінив пошуки та проблеми становлення європеїстики в цій країні та можливості співпраці у її розвитку з українськими колегами.

Під час роботи Конгресу відбувались цікаві заходи, презентації нових книг та періодичних видань, дискусії та обговорення можливостей наукового співробітництва з дослідниками з Республіки Білорусь та дослідниками Білорусі з інших країн Європи та світу.

Організатори Конгресу прагнуть зробити його щорічним науковим форумом й висловили свою зацікавленість в тому, щоби в його роботі брали більш активну участь науковці з України й Чернівців зокрема.

Завантажити програму конгресу

 

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна