П'ятниця, 30 листопада 2012 07:29

ОБІЦЯЮЧІ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ З ЛОДЗЕМ Рекомендовані

IMG 7518 1024x768

25–27 листопада 2012 року делегація науковців Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на чолі з проректором із міжнародних зв’язків проф. Юрієм Лопатинським перебувала в м. Лодзь (Польща) на запрошення партнерського університету в Лодзі. У роботі Міжнародної конференції: «Східна Європа перед викликами модернізації» та ІІІ Політологічних дебатів «Модернізація політичних систем країн Центральної та Східної Європи» взяли активну участь Директор НДІ ЄІРД проф. Анатолій Круглашов та науковий співробітник Інституту доц. Сергій Швидюк.

Проф. А.Круглашов виступив перед студентами та викладачами Інституту міжнародних відносин та політології з лекцією на тему «Еволюція політичної системи України». А доц. С.Швидюк – із науковою доповіддю «Проблеми модернізації місцевого самоврядування в Україні». Обидва виступи викликали жвавий інтерес із боку польських колег та інших учасників заходів.

IMG 7535 1024x768У ці дні відбулись інтенсивні перемовини про подальше розширення співпраці поміж Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Лодзінським університетом. Сторони, зокрема, обговорили перспективи проведення спільної наукової конференції, присвяченої досвіду побудови Україною нової незалежної держави, яка попередньо планується на вересень 2013 року, спільну підготовку однойменної колективної монографії, а також плани щодо інших спільних видань. Уточнювались пропозиції щодо обмінів студентами, аспірантами та викладачами, перспективи проведення інших заходів.

IMG 7537 1024x768У цих рамках обговорювалась і перспектива поглиблення співпраці НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень із Лодзінським університетом і, насамперед, зі створеним у ньому Дослідницьким центром Східної Європи, який очолює проф. Аліція Кучінська-Стемпень.  З нею провів відповідні переговори, в тому числі й щодо підписання Угоди поміж двома вищезгаданими інституціями, проф. Анатолій Круглашов Приємно відзначити, що польська сторона виявила максимум гостинності та уваги до гостей, а проведені заходи суттєво міцнили взаємне розуміння та прагнення сторін до розвитку подальшої наукової співпраці.

IMG 7548 1024x768Завантажити програму конференції «Східна Європа перед викликами модернізації»

Завантажити програму ІІІ Політологічних дебатів 
«Модернізація політичних систем країн Центральної та Східної Європи»

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна