Вівторок, 17 березня 2015 12:50

ШКОЛА ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧАСНИКІВ Рекомендовані

eustudyПредставництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на Школу європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).

Через свій новий освітній проект Представництво ЄС в Україні прагне дати українським студентам та випускникам університетів глибші та ширші знання про основні риси нинішнього Європейського Союзу та стосунки між Україною та ЄС. Крім того, проект має на меті створити мережу молодих людей в Україні, що зможуть обмінюватимуться досвідом та втілювати спільні ініціативи.

Перший п’ятиденний етап школи відбудеться 6-10 березня 2013 року в Києві.

Участь у Школі є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників.

Робочі мови Школи – українська та англійська.

Кінцева дата подання документів на Школу – 20 січня 2013 року.

Хто може взяти участь?

Студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія.

Як подати заявку на участь у Школі?

Набір учасників Школи відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у конкурсі потрібно надіслати:

А) Заповнену анкету (формуляр можна завантажити  на сайті eustudydays.com)

Б) своє резюме (curriculum vitae).

Документи потрібно надіслати не пізніше 20 січня 2013 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа “application“.

Для участі у першому етапі школи буде відібрано 40 осіб з усієї України. Відбір учасників відбуватиметься за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів України, в) володіння англійською мовою.

Контактна особа

Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більше інформації можна дізнатися у координаційної групи проекту: email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: 097 321 47 30, або на сайті школи: www.eustudydays.com

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна