П'ятниця, 03 листопада 2017 17:00

Сучасні методи викладання Європейських Студій вивчали лектори з різних куточків Україні Рекомендовані

У вівторок, 31 жовтня, на базі Науково-дослідного Інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича, спільно з Українською асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції було проведено семінар-майстерню «Сучасні тренди викладання Європейських Студій». У всеукраїнському семінарі взяли участь викладачі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: заступник директора НДІ ЄІРД професор Наталія Ротар, доц. Наталія Нечаєва-Юрійчук, асистенти Олександра Гісса, Оксана Добржанська, Уляна Гев’юк, Ірина Равлик та Ірина Цікул, аспірант Омелян Тарнавський. Активну участь у роботі семінару також взяли представники вишів Києва, Харкова, Львова, Тернополя, Донецька.

Учасників заходу привітав та у своїй доповіді поділився досвідом реалізації проектів з Європейських Студій, зокрема за програмою Жана Моне та TEMPUS «INOTLES» у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича директор ІЄІРД, завідувач кафедри політології та державного управління, професор Анатолій Круглашов. Він же вніс пропозиції щодо подальшого розвитку Європейських студій в Україні.

Про основні напрями роботи та перспективні плани діяльності Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції розповіла голова організації Ірина Сікорська.

Семінар-майстерню провела доцент Каріна Баранцева, лектор Європейського гуманітарного університету (Вільнюс, Литва), яка у своїй інтерактивній презентації розкрила основні позитиви, недоліки та перспективи викладання Європейських Студій у країнах Західної, Центральної та Східної Європи, у т.ч. в Україні. Нею було продемонстровані сучасні та класичні інструменти викладання, організоване активне обговорення негативного та позитивного досвіду їх використання.

Учасники семінару-майстерні отримали практичні навички індивідуальної та групової роботи в контексті викладання Європейських студій, запропонували наступні теми для подальшої спільної роботи.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна