Понеділок, 16 квітня 2018 16:08

Експертна дискусія «УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКІ ВІДНОСИНИ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ» Рекомендовані

 

17 квітня 2018 року о 14:00 в Науково-дослідницькому інституті Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) відбудеться експертна дискусія "Українсько-польські відносини: виклики сучасності". Захід пройде у рамках VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи".

Україна і Польща мають тісні політичні, економічні та суспільні зв'язки, однак на сучасному етапі переживають труднощі у взаєминах. Дивним чином стали актуалізувалися проблеми, що викликають напруження між обома країнами.

Ця експертна дискусія покликана ідентифікувати причин, можливі наслідки, а головне перспективи подолання сучасних викликів в Українсько-Польських стосунках.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна