Понеділок, 21 травня 2018 19:09

Експерти обговорили європейський вимір транскордонного співробітництва Рекомендовані

Доцент кафедри політології та державного управління ЧНУ Сергій Швидюк представивив 18 травня 2018 р. у м. Києві на конференції «Регіональна політика в Україні: європейський вимір транскордонного співробітництва» спільну з професором Анатолієм Круглашовим доповідь “Потенціал та інструментарій розвитку транскордонного співробітництва у Чернівецькій області: критична оцінка здобутого досвіду”.

У доповіді наголошено, що транскордонне співробітництво Чернівецької області з зарубіжними партнерами має значний економічний та соціально-культурний потенціал. Вищою інституційною його формою є діяльність єврорегіону “Верхній Прут”, яка поєднує дві області України з відповідними повітами Румунії та районами Республіки Молдова. Проте останніми роками в його роботі накопичилося чимало проблем, що фактично унеможливили його належне функціонування. Лише останнім часом зроблено певні кроки для відновлення його діяльності та накреслення реалістичних завдань для партнерів з ТКС. Їх вирішення дозволить актуалізувати потенціал міжнародної співпраці нашого регіону. 

Детальніше про конференцію:

http://pfirs.org/novini-fondu/item/440-410.html

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна