Субота, 23 червня 2018 11:17

Уточнення перспектив співпраці з грецькими колегами Рекомендовані

        В рамках Програми ЕРАЗМУС+  проф. Анатолій Круглашов - директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень, зав. кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича перебував з 12 по 19 травня 2018 р. на короткотривалому стажуванні в Греції. Тут в Пантеіон Університеті соціальних та політичних наук він активно знайомився з доробком грецьких колег і партнерів, а також ділився з ними українським досвідом.  

Перш за все, він взяв участь у роботі Міжнародного наукового симпозіуму «60 років після травня 1968 року: Європа в пошуку демократії, миру та прав людини». На ньому він виступив з доповіддю «Сприйняття 1968 року в СРСР: офіційна риторика і поза нею». Доповідь викликала жвавий інтерес та запитання присутніх колег і студентів.

       Надалі у спілкуванні з колегами – політологами та науковцями зі сфери публічного управління предметно обговорювалися подальші плани щодо взаємної співпраці. Серед них участь у спільних конференціях та семінарах, можливості видання міжнародного наукового журналу з проблем публічного управління та адміністрування тощо. Тепер постає завдання реалізації визначених планів у майбутньому.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна