Вівторок, 11 вересня 2018 18:52

ЧНУ імені Юрія Федьковича - партнер у проведенні важливої міжнародної конференції Рекомендовані

Триває підготовка до масштабної міжнародної конференції «Чорне море та Причорномор’я як контактна зона цивілізації та культур». До підготовки конференції, яку відбуватиметься наприкінці листопада 2018 р. у Харківському національному університеті імені Василя Каразіна, запрошено наш університет в особі НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень. Серед організаторів поважного заходу необхідно згадати Альбертський університет (Канада), Запорізький національний університет, Одеський національний університет імені Іллі Мечникова, Болгарську академію наук.

Проф. Анатолій Круглашов – директор НДІ як член оргкомітету конференції взяв участь в його засіданні в Харкові. Він відповідає за підготовку та проведення в рамках цього заходу круглого столу на тему: «Проблеми регіональної безпеки та інтеграції в умовах глобалізації: від концепції Міжморя ХХ ст. до проекту Тримор’я ХХI ст.». Дискусія поєднає зусилля щодо визначення та пошуку шляхів вирішення цих проблем авторитетних вітчизняних і зарубіжних експертів, що є важливо в сучасних умовах зростання напруженості та конфліктності у регіоні. В роботі конференції планують взяти участь також інші науковці нашого університету. Результати роботи конференції будуть опубліковані в авторитетних наукових виданнях. В її роботі передбачається також участь практиків із різних держав.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна