П'ятниця, 05 жовтня 2018 06:12

Запрошуємо до участі у міжнародній науковій конференції «Муніципальнці читання імені Антона Кохановського» Рекомендовані

Шановні Колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у черговій Міжнародній науковій конференції «Муніципальнці читання імені Антона Кохановського», організованій Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій і кафедрою політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з Чернівецькою міською радою, за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії. Конференція присвячена легендарному бургомістрові Чернівців Антону Кохановському.     

Метою проведення читань є обговорення актуальних питань, пов'язаних із вивченням досвіду вітчизняного та зарубіжного муніципального управління в умовах реалізації адміністративної реформи та європейської інтеграції України шляхом адаптації змісту і форм діяльності органів місцевого самоврядування до тих моделей та практик, які успішно діють у країнах ЄС.

      У рамках читань відбудеться пленарне засідання на тему «Роль міст у розвитку місцевої демократії».

       Під час роботи конференції планується робота наступних секцій за такими тематичними напрямками:

  1. Муніципальний розвиток в умовах формування об’єднаних територіальних громад;
  2. Перспективи реформування системи виборів до місцевих рад.

Передбачається також проведення круглого столу: «Ефективна комунікація органів влади та інститутів громадянського суспільства: механізми, практичний досвід та імплементація»

Муніципальні читання відбудуться 14 - 15 листопада 2018 року у приміщенні Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2). Початок роботи о 10.00.

 За результатами проведення міжнародної наукової конференції організаторами передбачається видання тематичної Збірки наукових статей. Про вимоги до оформлення статей буде повідомлено під час проведення Читань.

 Прохання подавати Ваші заявки до 15 жовтня 2018 року. Також просимо надіслати короткий абстракт (резюме) зі змістом Вашого виступу (до 200 слів). Бланк Заявки додається.

За додатковою інформацію просимо звертатись до:

Гакмана Сергія Михайловича, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон: +380372525271, +380509093381

Недокуса Ігоря Степановича, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон:   +380509796835

Інформаційний лист

Call for papers

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна