Четвер, 18 жовтня 2018 19:10

Участь у роботі Конгресу польських політологів Рекомендовані

Нещодавно в Польщі відбувся ІУ Всепольський конгрес політологів, який проходив з 18 по 20 вересня у Люблині на базі Університету імені Марії Склодовської-Кюрі. Варто відзначити, що цей велелюдний і престижний захід був позначений поважною присутністю іноземних політичних науковців, передусім із різних європейських країн. Серед них на форумі також були відомі українські науковці.

Професор Анатолій Круглашов – директор НДІ ЄІРД був запрошений виступити з доповіддю на тему «Фактори консолідації Української державності проти деструктивних впливів». Доповідь була зустріта з зацікавленим інтересом колег.

Також в роботі Конгресу взяв активну участь професор Юрій Макар – зав. кафедри міжнародних відносин нашого університету, який виголосив спільну з проф. Наталією Ротар – заступником директора НДІ ЄІРД доповідь  «Трансформація електоральної культури в Україні: від авторитарних практик до демократичної моделі».

Важливе значення мали також обговорення подальших перспектив співпраці науковців-політологів  Чернівецького національного університету з польськими колегами, зокрема з проф. Валентином Балюком, проф. Алісією Стемпень-Кучиньскою та іншими колегами.

Програма конгресу

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна