Четвер, 18 жовтня 2018 19:56

VII  Конгрес Східноєвропейських ініціатив у Люблині Рекомендовані

24 – 25 вересня 2018 року уже всьоме гостинний Люблін у Польщі приймав учасників чергового Конгресу Східноєвропейських ініціатив. На ньому йшлося про безпекові виклики, які постали перед Європою та її країнами, в тому числі у зв’язку з російською агресією проти України та гібридними війнами, шляхи розвитку регіональних інтеграційних ініціатив, можливості налагодження тіснішої та взаємовигідної співпраці між країнами, їх регіонами та населеними пунктами. Активно обговорювалися науковцями та практиками питання взаємин Польщі та України, в тому числі у контексті зовнішньої та безпекової політики ЄС.

Для доповіді на панелі, присвяченій темі «Східне Партнерство – східний вимір політики ЄС» було запрошено проф. Анатолія Круглашова, який виступив на ній з доповіддю. В ній він розглянув необхідність перегляду політики Східного партнерства та вніс рекомендації для ЄС щодо її розвитку і вдосконалення. Обговорення цієї проблематики вийшло змістовним і професійним.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна