П'ятниця, 07 грудня 2018 16:23

Участь в організації та проведенні поважної міжнародної конференції Рекомендовані

У Харківському національному університеті імені Василя Каразіна 22 - 23 листопада 2018 року відбулась міжнародна наукова конференція «Чорне море та Причорномор’я як контактна зона цивілізацій і культур (IX Дриновські читання)». Її організаторами виступили Каразінський університет спільно із Болгарською академією наук, Центром досліджень міжетнічних відносин у Східній Європі (м. Харків), Запорізьким, Одеським та Чернівецьким університетами за участю та фінансовою підтримкою Канадського інституту українських студій Альбертського університету.

На престижному науковому заході було заслухано понад 120 доповідей дослідників та експертів із 10 країн: Бельгії, Болгарії, Греції, Грузії, Македонії, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Угорщини, а також з 12 міст України, що представляють академічні установи, класичні та педагогічні університети тощо.     

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича як співорганізатора представляв Науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень. Його директор – проф. Анатолій Круглашов брав активну участь у тривалій підготовці заходу та в його безпосередньому проведенні. Зокрема він, разом із проф. Володимиром Кравченко – нині керівником Програми досліджень сучасної України Канадського інституту українських студій Альбертського університету співмодерував  проведення круглого столу «Проблеми регіональної безпеки та інтеграції в умовах глобалізації : від концепції Міжмор’я ХХ ст.. до проекту Тримор’я ХХI ст.», та виступив на ньому з доповіддю на тему: «Ідея регіонального співробітництва в Центрально-Східній Європі в українській суспільно-політичній думці: історичні проекти та їх актуальне  значення».

В роботі круглого столу взяли участь відомі науковці та політичні експерти, зокрема др. Олексій Полегкий (КІУС, Канада), проф. Пшемислав Журавський вель Граєвський (Університет Лодзі, Польща),   проф. Ніка Чітадзе (Міжнародний Чорноморський університет, Тбілісі, Грузія), др. Андреас Умланд та Костянтин Федоренко (Інститут євроатлантичного співробітництва, м. Київ) та інші.

Матеріали конференції будуть пізніше виданні в окремих виданнях, а статті з круглого столу планується видати у Канаді.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна