Вівторок, 11 грудня 2018 10:47

Фокус уваги на інтеграційних процесах нашої країни Рекомендовані

У середу, 5 грудня 2018 р. у Червоній залі ЧНУ імені Юрія Федьковича  відбулася міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція України в час нових викликів і загроз», організаторами якої виступили Чернівецька ОДА, кафедра політології та державного управління, Науково-дослідний інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У роботі конференції зголосилися взяти участь науковці з України, Румунії, Польщі, Словаччини, які обговорювали сучасні виклики інтеграційним процесам України.

Робота конференції проходила у кілька етапів. З вітальними словами до її учасників звернулися почесні гості заходу. Насамперед, її учасників привітав ректор Чернівецького національного університету проф. Степан Мельничук, який відзначив важливість обговорення процесів європейської інтеграції та значення політологічного аналізу проблем, які постали перед державою. Поважну аудиторію привітав аналітичним виступом в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Віктор Павлюк, який наголосив на тривалості вивчення та значенні популяризації знань з європейської та євроатлантичної інтеграції науковцями ВНЗ.  З вітальними словами також виступили керуючий справами Чернівецької ОДА Микола Борець та секретар Чернівецької міської Ради Василь Продан. Звернулися до колег із роздумами про значення дослідження обраної тематики декан факультету історії, політології иа міжнародних відносин проф. Олександр Добржанський, декан факультету суспільних наук Ужгородського національного університету проф. Юрій Остапець і проф. Університету Ораді (Румунія) Мірча Брі. Основні завдання та мету проведення конференції окреслив у своєму вступному виступі директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень проф. Анатолій Круглашов.

На першому пленарному засіданні конференції були заслухані доповіді та повідомлення на тему «Сучасні виклики євроінтеграційним процесам України», а на другому розглянуто розвиток Європейських студій в Україні як механізм реалізації євроінтеграційного курсу нашої держави. Окремо відбулося засідання круглого столу, де молоді науковці обговорювали зовнішні та внутрішні фактори євроінтеграції України. Конференція сприяла не лише відвертому обговоренню важливих питань, але й виробленню пропозицій науковців щодо їх вирішення, налагодженню їх професійної комунікації.

Фото власні й АСС

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна