Субота, 12 січня 2019 21:17

Участь у Форумі Громадських Рад області Рекомендовані

У рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Чернівецькій області 27 грудня 2018 р. відбувся регіональний Форум громадських рад області "Співпраця громадськості та органів влади: точки взаємодії".

Захід проходив у Буковинському медіа-центрі "Belle Vue". З вітальним словом до його учасників звернувся керівник апарату ОДА Олег Стецевич, який наголосив на важливості питань, винесених на обговорення зібрання. На форумі було обговорено низку питань взаємодії між органами влади та громадськістю. Зокрема Тарас Халавка - голова громадської ради при Чернівецькій облдержадміністрації розповів про сучасний стан діяльності відповідної громадської ради.  Взаємодію громадськості з органами влади охарактеризував Микола Ярмистий - директор Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади. У своїй промові він наголосив на важливості залучення громадськості до процесу прийняття рішень місцевої влади. З аналізом важливих аспектів діяльності Громадських рад виступив проф. Анатолій Круглашов – директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень. Він підсумував власний досвід участі в їх роботі з 2003 по 2015 рр., висловив побажання та рекомендації щодо налагодження взаємодії громадськості та влади та засадах відповідального діалогу та рівноцінного партнерства, оновлення нормативно-правої основи їх співпраці.   

Учасники форуму внесли практичні пропозиції стосовно покращення роботи громадських рад та їх ефективної комунікації з органами влади. Варто відзначити також, що й інші науковці НДІ активно досліджують ці питання та беруть участь у їх практичному вирішенні, зокрема це стосується заступника директора Інституту з наукової роботи професора Наталія Ротар та доцентів Наталії Нечаєвої-Юрійчук і Ірини Цікул.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна