Неділя, 03 березня 2019 13:29

Завдання і перспективи регіональної молодіжної політики Рекомендовані

19 лютого 2019 р. в Науково-дослідницькому інституту європейської інтеграції та регіональної політики відбувся круглий стіл «Регіональні аспекти розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 р.». Його організували Науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій спільно з Управлінням молоді і спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та кафедрою економічної теорії, менеджменту та адміністрування Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.

У роботі круглого столу взяли участь науковці, працівники та викладачі структур-організаторів, державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування, представники молодіжних організацій та засобів масової інформації.  У рамках круглого столу було розглянуто наступні питання:

  • • Пріоритети державної молодіжної політики;
  • • Регіональні особливості реалізації молодіжної політики у Чернівецькій області;
  • • Молодь і молодіжні організації, як суб’єкт державної політики.

Модерували захід та виступили на ньому директор Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації к.н. з державного управління Микола Ярмистий та завідувач кафедри політології та державного управління, директор  Науково-дослідницького інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проф. Анатолій Круглашов. Вони звернулися з вітальним словом до учасників обговорення та наголосили на важливості уважного аналізу завдань молодіжної політики та внесення практичних рекомендацій щодо розвитку її основних напрямків.

З імпульсними доповідями виступили: начальник управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Богдан Вітовський та головний спеціаліст відділу молоді управління молоді та спорту Чернівецької  облдержадміністрації, магістрантка кафедри політології та державного управління  Наталія Сабадаш. Вони презентували основні напрямки діяльності управління та доповіли присутнім про ті заходи, які ним здійснювалися.

З пропозиціями щодо покращення  молодіжної політики виступили також представники молодіжних громадських організацій та студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Привернули увагу змістовні виступи зокрема голови Громадської ради при ЧОДА Тараса Халавки, доцента економічного факультету Богдана Сторощука, заступника директора ЦППК доцента Сергія Гакмана.

Висловлені пропозиції будуть враховані структурами виконавчої влади в нашій області.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна