Вівторок, 26 березня 2019 19:15

Виступ про євроінтеграційний курс України в Едмонтоні Рекомендовані

На запрошення місцевого осередку Наукового Товариства імені Тараса Шевченка в Едмонтоні 13 березня 2019 року директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича проф. Анатолій Круглашов виступив із публічною лекцією на тему «Інтеграційні устремління України: пройдений шлях та завдання на майбутнє». Захід відбувався в залі засідань Сенату Університету Альберти.

Тема виступу зібрала зацікавлених нею науковців із Університету Альберти та представників української громади. Проф. Круглашов докладно виклав основні віхи історії стосунків України та ЄС, проаналізував сучасний стан їх відносин, охарактеризував новітні тенденції їх взаємин після підписання Угоди про Асоціацію. Він також зупинився на проблемах євроінтеграційного курсу України, внутрішніх та зовнішніх чинниках успіху її євроінтеграційного поступу. Учасники обговорення висловили своє зацікавлення в обговоренні теми, задавали питання промовцю, висловлювали власні думки  щодо того, що відбувається з реалізацією європейського курсу України і що варто робити країні надалі.

         Зустріч організовувала та успішно модерувала професор Департаменту сучасних мов та культурних студій Університету Альберти Алла Недашківська.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна