Неділя, 31 березня 2019 13:45

Публічна дискусія “Президентські вибори в Україні 2019: вплив Кремля vs народження європейської демократії” Рекомендовані

29 березня 2019 року заступник керівника Центру білоруських, литовських та балтійських студій НДІ ЄІРД, к.політ.н., доцент Сергій Швидюк взяв участь у публічній дискусії “Президентські вибори в Україні 2019: вплив Кремля vs народження європейської демократії”, що відбулася в залі Брудзінського, Казімєжовського палацу у Варшавському університеті.

Захід організували Студії Східної Європи Варшавського університету (Польща) та Подільська агенція регіонального розвитку (м. Вінниця, Україна). Участь в дискусії також взяли:  Сергій Висоцький – Народний депутат України, заступник голови парламентського Комітету зі свободи слова та інформаційної політики; Олег Левченко – директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області; Ян Маліцький – директор Студій Східної Європи Варшавського університету; Ірина Швець – представник громадянської мережі Опора; Євген Магда – політолог, журналіст, директор Інституту світової політики, м. Київ. Також у форматі відео звернення у дискусії виступив депутат Європарламенту від Польщі Міхал Боні.

У рамках дискусії обговорювалися політичні і безпекові питання українських президентських виборів 2019 року. Зокрема Сергій Швидюк представив тези спільної з професором Анатолієм Круглашовим наукової розвідки, “Російське втручання у вибори: гібридні загрози для демократії”. У ній проаналізовано російське втручання у вибори України та інших держав, зокрема США, Великої Британії, Франції, Нідерландів та Іспанії. Таке втручання розцінюється як інструмент гібридної війни, що застосовується з метою підриву довіри до демократичних інститутів та процедур, послаблення західних демократій, а також створення умов для приходу до влади лояльних або явно проросійських сил.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна